Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Glamonde obliečky

Zamilujte si Glamonde obliečky z bavlneného saténu

V Glamonde už 20 rokov vyrábame pre vás krásne a kvalitné obliečky, ktoré vás pohladia nielen na tele, ale aj na duši. Počas spánku v našich obliečkach sa dokonale zregenerujete a zobudíte oddýchnutí do ďalšieho úspešného dňa.

Bavlnený Premium-Satén, skvelá voľba


Prémiové obliečky vyrábame z dlhovláknitej egyptskej bavlny, ktorá je hebká na dotyk a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Charakteristický decentný lesk podčiarkuje noblesný vzhľad obliečok.

Naším prianím je, aby ste si s obliečkami dopriali kvalitný odpočinok nielen počas spánku, ale aj pri jeho údržbe. Obliečky sú opatrené pohodlným zapínaním na zips a praktickou easy care úpravou, ktorá vám ušetrí veľa námahy.

ikona bavlnyNežehlivý materiálZipsový uzáverHebká bavlna

Tkalčovská väzba alebo čo znamená satén

Niektorí zákazníci si mylne spájajú satén s polyesterom. Satén označuje iba tkáčsku väzbu, nie druh materiálu. Materiál možno vyrobiť z rôznych priadzí, náš Premium-Satén je utkaný z najkvalitnejších bavlnených priadzí. Bavlnený satén nemá s tým polyesterovým vôbec nič spoločné.

Prečo je bavlnený satén lepší ako plátno?


Saténová väzba sa oproti obyčajnej plátnovej väzbe vyznačuje vysokou hustotou tenkých nití, takže okrem toho, že sú obliečky jemnejšie, majú aj vyššiu pevnosť a tým aj oveľa dlhšiu životnosť.

V našom Premium-Saténe je votkaných 120 nití na centimeter štvorcový. Len pre porovnanie, bežný bavlnený satén obsahuje iba 80 nití a dokonca v obyčajnom plátne nájdete len 60 nití na centimeter štvorcový.
Kvalita použitých priadzí

Digitálna tlač a jeho výhody


Všetky naše originálne vzory tlačíme najmodernejšou digitálnou technológiou, vďaka ktorej vám môžeme ponúknuť jednu z najširších kolekcií na trhu, či potlač obliečok z vašich vlastných fotografií.


Vďaka digitálnej tlače považujte každé želanie za splnené

 

Digitálna tlač je variabilná, preto môžeme vždy vyhovieť individuálnym požiadavkám z vašej strany. Rozmery tlače upravíme a obliečky vám ušijeme na mieru.


U tradičného výrobcu môžete nakupovať s dôverounůžky, metr, jehla a nitVieme, aké ťažké je vyberať obliečky cez internet, keď si na ne nemôžete siahnuť. Výrobný proces máme plne pod kontrolou, za kvalitou našich obliečok si stojíme, preto vám môžeme garantovať 100 dní na vrátenie obliečok.


Kvalitné obliečky ako dlhodobá investícia


V Európe nájdete len veľmi málo výrobcov špičkových obliečok z bavlneného Premium-Saténu. Glamonde sa medzi ne hrdo radí a vďaka našim obliečkam sa vaša spálňa stane oázou pokoja a odpočinku, do ktorej sa budete tešiť.

Ďalší kapitoly