Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Glamonde obliečky

Obliečky ako darček pre každého

Hľadáte ideálny štandardizovaný darček, ktorým nič nepokazíte? Mal by byť vkusný, hodnotný a luxusne zabalený? Jednoznačne sa môžete spoľahnúť na obliečky Glamonde!

Keď klasiky nikdy nie je dosť

Darovať luxusné posteľné obliečky z Premium-Saténu nie je nuda, práve naopak! Prečítajte si, prečo sme o tom presvedčení a nájdite elegantné riešenie, ktoré najviac poteší.

Krásne, kvalitné a pohodlné

Najjemnejší bavlnený Premium-Satén spríjemní spánok všetkých, bez výnimky! Široká ponuka vzorov vám ponúkne voľnosť vo výbere a dlhá životnosť obliečok vašu radosť z nákupu zdvojnásobí.

Pre najbližších, pre klientov aj pre vás

Či už obdarovaného poznáte veľmi dobre, alebo chcete urobiť radosť niekomu zo svojich klientov či kolegov, nemusíte sa obávať. Posteľná bielizeň Glamonde je vkusným a hodnotným darčekom vhodným pre všetky príležitosti. Významné životné udalosti typu svadby, výročia, či Vianoce s Valentínom vyriešime za vás. S výberom vám vždy radi pomôžeme, a navyše vám garantujeme 100 dní na vrátenie nepoužitého tovaru.

Darčekový poukaz, vsaďte na istotu

Starosti s výberom hoďte za hlavu a nechajte všetko na obdarovaných. Pekný darčekový poukaz vo zvolenej hodnote vám zašleme na Vami požadovanú adresu.

Fotoobliečky, darček s nápadom

Vtipné, roztomilé, veľmi osobné či špecifické, prečo nie? Vystúpte z davu a darujte fotoobliečky či fotovankúše, ktoré pre vás vyrobíme podľa vašich fotografií či obrázkov. Obliečky z vašich fotografií vyrábame na objednávku, preto ich objednávajte s predstihom. Celý výrobný proces trvá cca 4 týždne, ale určite to stojí za to! V prípade nedostatku času vám môžeme poslať darčekový poukaz s náhľadom výsledných fotoobliečok.

Darčekové balenie ako čerešnička na torte

dárková krabička Glamonde

Výrobe posteľných obliečok venujeme maximálnu starostlivosť a nie je tomu inak ani v prípade ich balenia. Dokonca pri nákupe dvoch kusov uterákov alebo francúzskych obliečok vám pošleme všetko vo vkusnej krabičke a vašou milou povinnosťou bude len darček odovzdať.

 

 

Ďalší kapitoly