• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Luxusné obliečky GLAMONDE

Vízie a filozofia
K svojmu životu potrebujem kvalitný spánok a súčasne mám rád kvalitné výrobky. Preto som v roku 2000 spojil príjemné s užitočným a založil rodinnú firmu SVOBODA LINEN, ktorá sa zaoberá výrobou luxusných posteľných obliečok.
Po viac než dobre odvedenej práci a štipke šťastia sa z našej firmy stáva popredný európsky výrobca luxusných obliečok. Chystáme sa rozpútať saténovú revolúciu.
Luxus si spájam s moderným dizajnom, kvalitnými materiálmi, perfektným remeselným spracovaním a férovou cenou, ktorá kvalite zodpovedá. To všetko bez kompromisov.

David SvobodaModerný dizajn
Celý módny priemysel je založený na sledovaní a predvídaní nových trendov a ani pri obliečkach tomu nie je inak. Starostlivo sledujeme trendy a analyzujeme ich, aby sme vás každý rok mohli potešiť novou kolekciou, ktorá pohladí vaše zmysly a navodí vytúženú atmosféru vo vašej spálni. Správne zvolené farby a motívy ovplyvnia vaše emócie. A na tých nám záleží.

Kvalitné materiály
Kvalita je alfou a omegou nášho podnikania. Vieme, ako je pokojný a pohodlný spánok pre regeneráciu vášho tela i vašej duše dôležitý, a preto výberu materiálov na posteľné prádlo venujeme maximálnu starostlivosť. Pilierom našej produkcie sú dve hlavné materiálové kvality, Premium-Satén a Mako-Satén, ktoré sú utkané z dlhých bavlnených priadzí a dosahujú vysokú jemnosť, hebkosť a žiarivý lesk. Ideálny pre váš oddych.
 
Perfektné remeselné spracovanie
Bavlna v našej krajine nerastie, s dizajnom nám pomáhajú aj európski návrhári a o precízne mercerizácie sa stará nemecká textilka s viac ako storočnou tradíciou. Okrem týchto maličkostí o sebe môžeme tvrdiť, že sme český výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou obliečok od pôvodných návrhov cez potlač a šitie až po finálne zabalenie. Využívame najmodernejšie technológie. Sme nimi posadnutí.