Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00

Luxusné obliečky GLAMONDE

ROK

2000

Príbeh, ktorý začal faxom

Tento príbeh sa začal písať v roku 2000 vlastne náhodou, keď do rodinnej firmy SVOBODA LINEN prišiel fax z Nemecka so žiadosťou o spoluprácu. Ale šťastie praje pripraveným a odhodlaným riskovať, čo znamenalo vyhodiť výhybku, zabudnúť na výrobu košieľ a preorientovať sa na výrobu obliečok.

Spolupráca s nemeckým výrobcom obliečok

Kvalitný bavlnený satén, krásny štýl a 20.000 ušitých obliečok mesačne s požiadavkou o precízne spracovanie, to je solídna príprava na vlastnú kolekciu. Nemecká firma síce časom previedla svoju výrobu do Ázie a neskôr dokonca zanikla, ale klíčiaca túžba zakladateľa robiť veci po svojom stála na začiatku novej etapy.

2004
obrazek

 

Vlastné luxusné obliečky

V roku 2004 sme na trh uviedli prvú vlastnú kolekciu s jedinečným rukopisom. Spolupráca s radom európskych dizajnérov prináša každoročne nové úžasné kolekcie.

Nasledujúce roky sme budovali obchodnú sieť, a značku sme postavili na výnimočnej kvalite, predovšetkým na obľúbenom bavlnenom Premium-Saténe.

2013
obrazek

 

Strategický rok 2013

Nech žije náhoda! Rozhovor majiteľa firmy, ktorý vyšiel v časopise Forbes, oslovil investora, ktorému v žilách prúdi internetová krv. Slovo dalo slovo a od tej chvíle sme sa zamerali predovšetkým na rast v oblasti online.

Čoskoro vzniká značka GLAMONDE, pod ktorou predávame naše obliečky aj v rámci európskych trhov. Jej názov vznikol spojením francúzskych slov glamour a monde obsahujúcich všetko, čo je pre vznik obliečok a pre našu prácu podstatné - pôvab, elegancia, okúzlenie; fascinácia svetom látok a farieb.

Zaobstaraním digitálnej tlačiarne sme sa stali skutočne nezávislým výrobcom, ktorý je schopný vyrobiť všetko pod jednou strechou. Toto dôležité rozhodnutie nám umožnilo tlač širokej kolekcie obliečok, tak obľúbených fotoobliečok a dokonalú kontrolu nad výrobným procesom, a teda aj nad garanciou kvality, za ktorú ručíme.

2017
obrazek

 

Prémium-Satén

V roku 2017 sme sa definitívne rozhodli pre jediný materiál, ktorým je bavlnený satén v prémiovej kvalite. Ide o materiál bez kompromisov.

2050

A ako vidíme budúcnosť?

Ružovo!

Každý spokojný zákazník je pre nás hnacím motorom k tomu, aby sme sa zlepšovali vo všetkých smeroch a zároveň je pre nás veľkou motiváciou k dosiahnutiu vytýčeného cieľa stať sa najväčším európskym výrobcom luxusnej posteľnej bielizne.

obrazek