Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Starostlivosť a údržba

Ako sa správne starať o obliečky

Buďte priateľskí k vašim posteľným obliečkam, bavlnený Premium-Satén vás za správnu starostlivosť odmení dlhou životnosťou a hebkým objatím zakaždým, keď do neho zaľahnete.

Zoznámte sa s pracími symbolmi, ktoré nájdete na etiketách obliečok Glamonde

Obliečky pred prvým použitím vyperte naruby na 40 ° C. 
• Perte samostatne v nepreplnenej práčke a bez optických zosvetľovačov.
Po praní ihneď vytiahnite z práčky a vyveste.
Jemné sušenie v sušičke a žehlenie je prípustné.


Pranie bez obmedzenia


Vďaka kvalitnému materiálu a precíznemu spracovaniu, naše obliečky vydržia naozaj veľa pracích cyklov. Obliečky pri správnom praní držia tvar, nezrážajú sa a uchovávajú si dokonalú farebnosť.

Obliečky sú easy care


Naše obliečky z bavlneného Premium-Saténu prechádzajú radom náročných úprav, medzi ktoré patrí aj tzv. easy care úprava. Vďaka tejto úprave majú vlákna obliečok po vyvesení tendenciu naťahovať a vyrovnávať sa, a to do takej miery, že obliečky už nie je nutné žehliť. Treba však mať na pamäti, že bavlna nie je polyester a krčeniu sa úplne nedá zabrániť. Kým perfekcionistka svoje obliečky prežehlí, iná gazdinka si ich spokojne poskladá a odloží do skrine.

Ako často meniť prádlo a prestieradlá?


Vzhľadom k tomu, že každý túži nielen po krásnej spálni, ale aj po zdravom a kvalitnom spánku, je treba dodržiavať spánkovú hygienu. Svoju posteľnú bielizeň meňte ideálne raz za dva týždne. V prípade že vás trápi alergia, ekzémy, či iné zdravotné ťažkosti, odporúčame častejšiu výmenu.

 

Ďalší kapitoly