Obľúbené (0)
Magazín
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Starostlivosť a údržba

Obliečky s nežehlivou úpravou

Vyprať, vyvesiť, navliecť, používať. Zdá sa vám, že v uvedenom postupe niečo chýba? Áno, máte pravdu. Chýba tu jedna činnosť, ktorá je medzi ženami veľmi nepopulárna a muži ju často považujú za úplne zbytočnú. Táto činnosť vyvoláva medzi debatujúcimi nespočet emocionálnych výjavov vrátane zásadnej otázky, žehliť, či nežehliť.

Nežehlivá úprava vám uľahčí život

ikona přeškrtnuté žehličky

Obliečky z bavlneného Premium-Saténu po vypraní stačí len vyvesiť a usušiť. Ako je to možné? Vďaka použitiu atlasovej väzby, jemných bavlnených priadzí a naneseniu nežehlivej úpravy dochádza k zníženiu krčivosti tkaniny. Vlákna obliečok majú po vyvesení tendenciu naťahovať a vyrovnávať sa, preto obliečky už nie je treba žehliť.
Vaša spokojnosť a úspora času je pre nás dôležitá, preto sú všetky posteľné obliečky od Glamonde opatrené touto nežehlivou úpravou.

 

Kedy odporúčame obliečky žehliť?

Trápia vás alergie, ekzémy či iné zdravotné problémy? Ak áno, tak vezmite žehličku na milosť a obliečky vyžehlite, bude to určite k vášmu prospechu. V prípade, že obliečky zostali po praní dlhšiu dobu v práčke, môžete ich pretrepať a jemne prežehliť. Túžite po dokonale vyžehlených obliečkach? S obliečkami od Glamonde vám žehlenie pôjde s ľahkosťou a bez zbytočnej námahy.

Ďalší kapitoly