Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Glamonde obliečky

Obliečky z česanej bavlny - návykový luxus

Naše luxusné obliečky vyrábame z veľmi jemných a dlhých priadzí egyptskej bavlny, ktoré tkáme do materiálu označovaného ako Premium-Satén. Viac sa o týchto pojmoch môžete dočítať v samostatných článkoch. V tejto chvíli je pre vás podstatná len informácia, že obliečky z česanej bavlny sú hebké na dotyk a dosahujú dlhú životnosť.

Aby boli obliečky naozaj kvalitné, pri tkaní musí byť použitá rovnomerná priadza, takže z prameňov bavlny je potrebné vyčesať krátke a defektné vlákna. Česanie bavlnených vlákien je teda výrobný proces vedúci k zušľachteniu materiálu.

Kvalitou sme priam posadnutí

Naším cieľom je byť prvou voľbou zákazníkov, ktorí túžia po dokonalých obliečkach. Vo výrobe nerobíme kompromisy, takže okrem toho, že bavlna má sama o sebe skvelé vlastnosti, ďalšími operáciami ich dokážeme priviesť k dokonalosti.

Naše obliečky budete chcieť okrem iného aj kvôli tomu, že sa nikdy nezačnú žmolkovať, po praní sa nezrazia a farby nevyblednú ani častým praním.

Easy care úprava

ikona žehličkyČo by to boli za obliečky, keby ich údržba mala byť úmorná. Naše obliečky ošetrujeme praktickou easy care úpravou. Vlákna sa po vypraní začnú samé naťahovať, takže žehliť budú chcieť len ženy, ktorým táto činnosť prináša zvláštne potešenie. Aj im však postačí po obliečkach ľahko prejsť žehličkou, takže radosť z údržby nebudú mať príliš dlhú.

Zabudnite na gombíky!

ikona zipuUž sa vám niekedy stalo, že ste z práčky vytiahli obliečky s uzatváraním na gombíky a gombíky boli preč? Tak toto sa vám už nikdy nestane, naše obliečky majú praktické zipsové zatváranie s plochým jazdcom, ktorý vás narozdiel od gombíkov nebude tlačiť do chrbta.

Vyberajte najkrajšie vzory z pohodlia domova

Teraz už len stačí, aby ste si vybrali obliečky, ktoré sa farebne najlepšie hodia do vašej spálne alebo si nechajte natlačiť obliečky z vlastných fotiek, presne podľa vašich predstáv.

Ďalší kapitoly