• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Kontakt

Vieme, že skutočný odpočinok úzko súvisí s kvalitou posteľnej bielizne a prostredím spálne, v ktorej sa cítite uvoľnene a v bezpečí. Preto sme pripravení vám poradiť s vhodnou voľbou materiálov a farieb luxusných obliečok, ktoré vám tieto pocity zaručia. Kontaktovať nás môžete aj ohľadom objednávok alebo akýchkoľvek iných otázok.


Obliečky vám s radosťou ušijeme na mieru

Máte prikrývky a vankúše neobvyklých rozmerov? Neváhajte do svojej objednávky pridať aj požiadavky na rozmery. Pretože sme priamo výrobcom a nielen obyčajným predajcom obliečok, radi vám ich ušijeme na mieru.


Navštívte podnikovú predajňu obliečok značky GLAMONDE

Ak dávate prednosť osobnému výberu, pri ktorom pohľadom a dotykom skúsite, aké sú obliečky pri kontakte s pokožkou a denným svetlom, navštívte našu podnikovú predajňu. Rovnako tak si u nás môžete osobne vyzdvihnúť objednaný tovar.


Naši zamestnanci vám kvalifikovane poradia s výberom

V predajni sa vám budú venovať naši zamestnanci, ktorí majú obsiahle vedomosti o kompletnom sortimente našej spoločnosti, vrátane spôsobov šitia, potlače a materiálov. Spýtajte sa ich na to, čo vás zaujíma. Je pre nás dôležité, aby ste si vybrali také obliečky, ktoré budú vkusným doplnkom interiéru vašej spálne a zároveň sa vám v nich bude skvele zaspávať.

 

V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo reklamácie nám tovar pošlite na adresu:

P.O. Box Slovensko

SVOBODA LINEN, s.r.o.

P.O. Box 102

909 01 Skalica

Kontaktná adresa

SVOBODA LINEN, s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice

Otváracia doba podnikovej predajne:
pondelok - piatok 9:00 - 16:00

E-mail: obchod@glamonde.sk
Telefon: 0944 155 546