Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Glamonde obliečky

Obliečky Mako-Satén

Ide o veľmi príjemný a hebký materiál, ktorý je v Európe značne obľúbený. Jeho základom je kvalitná bavlna utkaná v saténovej väzbe. Posteľnú bielizeň z Mako-Saténu sme v Glamonde vyrábali dlhé roky.

Prečo už Mako-Satén nevyrábame?

Možno vás zaujíma, prečo vo výrobe obliečok z bavlneného Mako-Saténu nepokračujeme. Odpoveď je celkom jednoduchá. Vždy sme chceli vyrábať obliečky najvyššej kvality, takže čo sa rôznych výrobných postupov týka, každý materiál sme doslova hýčkali.

V danej kategórií sme sa dopracovali k úplne dokonalým obliečkam, ale keďže stačilo použiť ešte o kúsok kvalitnejšiu priadzu, tak svetlo sveta uzrel Premium-Satén. Prečo robiť kompromisy, keď môžeme mať to najlepšie. Výrobu obliečok z iných materiálov sme jednoducho zastavili. Obliečky z bavlneného Premium-Saténu sú nesmierne hebké a svojou životnosťou prekonajú iné materiály o desaťročia.

Doprajte si to najlepšie na trhu!

Bavlnený satén ponúka celý rad výrobcov, ale len u nás si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie na trhu. Zamilujte si Glamonde obliečky, zamilujte si Premium-Satén!

Ďalší kapitoly