Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Glamonde obliečky

Výroba obliečok na mieru

Ste presvedčení o vysokej kvalite nášho materiálu, páčia sa vám naše vzory, ale nevyhovujú vám ponúkané rozmery? Vďaka našim výrobným možnostiam máme pre vás riešenie.

Drobné úpravy na zákazku

Nie všetci predajcovia vankúšov a prikrývok rešpektujú miestne štandardy a zvyklosti, možno ste si netradičný rozmer priviezli zo zahraničia. Uveďte do poznámky v objednávke požadovaný rozmer alebo nás kontaktujte mailom či telefonicky, radi vám drobné úpravy vykonáme zadarmo. Najčastejšie zmenšujeme vankúše či zužujeme prikrývky. Sme schopní bezplatne mierne zväčšovať rozmery, ak to šírka materiálu umožní.

Obliečky na anatomické vankúše

Nezriedka nás kontaktujete s požiadavkou na výrobu obliečok anatomických vankúšov. Tento druh obliečok vyrábame na objednávku, pri anatomických vankúšoch potrebujeme poznať okrem šírky a dĺžky i výšku. Opäť postačí poznámka do objednávky, vašou požiadavkou sa začneme ihneď zaoberať. Cena sa odvíja od spotreby materiálu a prácnosti.

 

anatomický polštář

Atypické rozmery

V posledných rokoch si mnohí zákazníci obľúbili francúzske rozmery. Ide o nadrozmer rôznych dĺžok a šírok, pod ktorými spia obvykle dvaja ľudia. V našej ponuke nájdete veľa vzorov, ktoré vyrábame aj vo francúzskych rozmeroch. Vybrať si môžete zo štyroch najobvyklejších rozmerov, ale ak sú vaše prikrývky atypické, tak vám radi vyrobíme nadrozmer na mieru. Aj tu sa cena odvíja od spotreby materiálu a prácnosti.

 

Fotoobliečky

Ste pre každú srandu alebo ste natoľko kreatívni, že túžite po vlastných originálnych obliečkach? Máme pre vás jedinečnú ponuku, a tou je výroba fotoobliečok. Jednoducho na tejto špeciálnej stránke nahráte vaše fotografie či súbory zo svojho grafického editora a my vám obratom pripravíme náhľad na schválenie pred tlačou. Samotná výroba trvá približne mesiac.

 

Termín dodania obliečok na mieru

Ak drobné úpravy spočívajú len v zúžení vankúšov či prikrývok, sme schopní takúto požiadavku splniť v priebehu niekoľkých hodín. Ak však bude potrebné natlačiť požadované rozmery na mieru, je potrebné počítať približne so štvortýždňovou výrobnou lehotou.

Ďalší kapitoly