Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Inšpirácie

Anime obliečky

Anime je označenie pre japonské animované filmy a seriály a vyznačuje sa charakteristickou kresbou postáv. Anime čerpá inšpiráciu z japonských komiksov manga a pokrýva širokú škálu žánrov od príbehov pre deti, u nás napr. veľmi známy seriál Pokémon, cez komédie, drámy, horory, fantasy až po hentai a ečči. Obliečky tlačíme digitálne, z vami dodaných obrázkov dokážeme natlačiť akékoľvek anime obliečky, manga obliečky, ale aj hentai obliečky a ečči obliečky. Dáta je potreba nahrať na stránke foto obliečok.

anime povlečeníecchi povlečeníhentai povlečení

CHCEM FOTO OBLIEČKY

 

Japonsko je krajina s bohatou históriou a špecifickou kultúrou, ktorá sa prejavuje v rôznych umeleckých žánroch. Ak máte pre Japonsko slabosť a disponujete použiteľnými obrázkami, vaše japonské obliečky vám radi natlačíme. Obliečky vyrábame zo 100% bavlny, ktorá je utkaná v saténovej väzbe. K výrobe používame veľmi jemné priadze z egyptskej bavlny, obliečky sú na dotyk hebké. Viac sa o našich materiáloch dozviete na stránke o bavlnených obliečkach.

 

Ďalší kapitoly