Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00
Rady a tipy
O obliečkach vieme všetko

Nežartujeme! O obliečkach vieme naozaj všetko, pretože sa ich výrobe venujeme už pekných pár rokov. Vyhnite sa chybám a nákupom typu "pokus omyl" a vyberajte posteľné obliečky s vedomosťami, o ktoré sa s vami v našom magazíne s radosťou podelíme.

Inšpirácie

Erotické a glamour obliečky

Erotické obliečky

Túžite po erotických obliečkach, ale hanbíte sa zaslať nám svoje intímne fotografie? Ak sa budete držať pravidla, čo nie je zakázané, to je povolené, v tom prípade nie je želanie, ktoré by sme vám nesplnili. Obliečky vám vyrobíme diskrétne a fotky okamžite po tlači zmažeme. Výrobok zabalíme tak, aby nebolo poznať, že ide o obliečky so šteklivou tematikou. Obliečky tlačíme digitálne na veľmi jemný bavlnený satén, výroba obliečok trvá približne mesiac. Objednávku môžete vytvoriť na stránke foto obliečok.

CHCEM FOTO OBLIEČKY

Glamour obliečky

Erotické fotografie zobrazujú nahé telo trochu explicitne. Ak sa s týmto žánrom nestotožňujete alebo váš ostych poslať nám svoje nahé fotografie je neprekonateľný, môže vás osloviť fotografický žáner glamour alebo budoir, ktorý zobrazuje krásu a pôvab nahého tela tak, že chúlostivé partie zakrýva odevom alebo inou časťou tela.

glamour povlečení s nahou ženou glamour povlečení s nahou ženou na plážibudoir povlečení s ženou v křesle

CHCEM FOTO OBLIEČKY

Digitálna tlač

S rozmachom digitálnej fotografie sa tak aj z nadšených amatérov môžu stať skrytí umelci. Prečo teda nezobraziť vlastné umenie aj v spálni? Prekvapte svoju drahú polovičku krásnymi erotickými alebo glamour obliečkami. Obliečky tlačíme digitálne na hebký bavlnený satén. Svoje intímne chvíle tak môžete prežiť v tých najluxusnejších a najjemnejších obliečkach. Objednávku môžete vytvoriť na stránke foto obliečok. Výroba trvá približne mesiac, ale čakanie sa vám určite vyplatí.

Ďalší kapitoly