Obľúbené (0)

4 časté dôvody, prečo nemôžete zaspať. Ktorý je ten váš?

Už od popoludnia sa cítite unavení a tešíte sa až si večer ľahnete, ale akonáhle máte konečne možnosť spočinúť v pohodlí postele nemôžete zaspať? Nasledujú pohľady na steny, na strop, na hodiny a driemajúceho partnera? Ak áno, verte, že vaša situácia je jednoducho riešiteľná. A aké sú teda časté dôvody prečo nemôžete zaspať?

Nedostatočné pohodlie

Možno je to posteľou ktorá vám už dlho slúži, matracmi, ktoré sú opotrebované či nevyhovujúcim roštom. Alebo obliečkami a ich prevedením. Ak je človek vyčerpaný, zaspí aj na nepohodlnom gauči pod najjednoduchšou dekou, ak ale nemôžete pravidelne zaspať, zamyslite sa nad tým, či sa naozaj vo svojej posteli cítite pohodlne. Pretože ak nie, a vo vašej spálni nevládnu príjemné a kvalitné obliečky, riešenie je na svete a je jednoduché – doprajte si obliečky z Prémium-Saténu alebo Mako-Saténu, do ktorých sa večer čo večer s radosťou zahalíte a zaspávať sa vám bude viac než krásne.

Celkový dojem zo spálne

Možno to nie je nepohodlím. Uložíte sa do príjemných obliečok, ktoré vás budú rozmaznávať. Ale ... Nie je vaša spálňa príliš tmavá až depresívna? Alebo jednotvárna a bez života? A čo takto využiť to, že posteľná bielizeň zaberá zo spálne podstatnú časť, a staviť preto na jej dizajn, ktorý môže vystihnúť vašu osobnosť a spálňu tak dokonale prispôsobí vašej celkovej nálade? U nás si vyberú romantici, milovníci geometrických i abstraktných vzorov i mladí a cestovatelia. Akonáhle sa začnete do spálne radi po večeroch vracať, nebude vám robiť problém v nej aj blažene zaspávať.

Napätie, stres a duševná nepohoda

Snáď všetci to poznáme. Celé dni sa naháňame za prácou, za deťmi, za najrôznejšími povinnosťami. Niečo sa nedarí a nejde podľa plánu, niečo sa nečakane pokazí, nestíhame, panikárime a sme v strese. Lenže práve v týchto situáciách telo a mozog potrebujú dostatočný príliv energie, ktorý môže načerpať jedine z kvalitného spánku. Kvalitné a štýlové obliečky za vás síce vaše problémy nevyriešia, zato vám poskytnú perfektnú šancu ako získať energiu do ďalšieho dňa. Vkĺznite večer do ukľudňujúcej modrej alebo silu dodávajúcej červenej farby a prebuďte sa ráno svieži a schopní vybojovať samé úspechy!

Nevyhovujúca teplota v spálni

V zime je zima, v lete je mnohokrát horúco. Aj cez noc. To síce nezmeníme, ale vieme ako sa s problémom nevyhovujúcej teploty v spálni vysporiadať. Obliečky z našej ponuky sú vyrobené z kvalitného Prémium-Saténu a Mako-saténu, čo je materiál, ktorý vás v horúčave príjemne ochladí a v zime krásne zahreje. Rozhodne si nesmieme pliesť kvalitný satén s nekvalitným polyesterom, ktorý mnohí obchodníci za satén vydávajú. Polyester bohužiaľ len nepríjemne chladí. Čo tak vyskúšať obliečky v kombinácii hrejivej hnedej a chladivej modrej farby, ktoré vás upokoja bez ohľadu na ročné obdobie?

Za nekvalitným spánkom niekedy bohužiaľ stoja viac či menej závažné zdravotné ťažkosti, nie vždy je však potrebné lámať si hlavu nad tým, či ísť k lekárovi alebo nie. Niekedy totiž stačí zmeniť spálňu k lepšiemu alebo využiť príležitosť dokonale luxusného odpočinku v kvalitnej posteľnej bielizni. Pozrite sa do našej ponuky a vyberte si to pravé pre seba ešte dnes!