Obľúbené (0)
Píšte, volajte, radi Vám poradíme! obchod@glamonde.sk 0944 155 546 Po - Pi 9:00-17:00

Trendy obliečky v štýle tzv. street style

Svetový deň architektúry sme sa rozhodli osláviť obliečkami s motívom známych stavieb svetových metropol a obliečkami v štýle street style. Prinášame vám tie najkrajšie z nich...

Pod termínom street style, teda štýl ulice si nemusíte ihneď predstavovať módne výstrelky. Práve naopak, tento štýl našiel svoje uplatnenie aj v interiéry, je dostupný pre všetkých  a svoje vhodné miesto si nájde azda v každej domácnosti. My vám ho prinášame na našich obliečkach.

 O čo ide? Ide o farby, zaujímavé vzory a predovšetkým o dojmy. Prechádzajte sa po ulici s otvorenými očami a sledujte okolité budovy, farby, skreste ich na svoju podstatu – geometrický útvar. Ten Vás natoľko uchváti, že si ho prinesiete aj do spálne. Ponúkame vám geometrické obliečky Egidio (vľavo) a grafické obliečky Tiziano (vpravo).

 

Ostávame pri farbách a grafike. Obliečky Marco (vpravo) vám nepripomínajú náhodou stečenú farbu? Alebo obliečky Pompeo svojím geometrickým motívom vám nepripomínajú trošku graffiti? Aj takýmto spôsobom si môžete vniesť tento štýl do interiéru.

 

Hravé, farebné a mladistvé. To sú naše obliečky v štýle ulice. Sú určené predovšetkým pre mládež, ale radosť urobia aj duchom mladým ľuďom.  Obliečky London alebo obliečky New York môžete mať doma už jediným kliknutím.