Obľúbené (0)

Spoznajte tajomstvo farieb a oživte svoju spálňu!

Od útleho veku nás rodičia učia rozpoznávať farby. Ale uvedomujeme si čo pre nás vlastne znamenajú? Aké pocity a túžby v nás dokážu vyvolať? Nepodceňte ich výber...

Od útleho veku nás rodičia učia rozpoznávať farby. Ale uvedomujeme si čo pre nás vlastne znamenajú? Aké pocity a túžby v nás dokážu vyvolať?

Už dávno sme si zvykli že múry nášho domu nie sú len biele. Poďme spoločne vstúpiť do tajov farieb a prenesme ich do našej spálne.

Červená - farba, ktorá je spájaná s tým najsilnejším ľudským pudom a vášňou! Túžbou po živote, vzájomnom súznení. Predstavme si ju v kombinácii s čiernou -farba noci do ktorej sa halia naše sny.

Toto spojenie Vám prináša naša posteľná súprava BAMBOO. Vo farebnej kombinácií čiernej a červenej nepôsobia depresívne a biele bambusové výhonky odľahčia celkový dojem. Odporúčame Vám zaobstarať si červené napínacie plachty, na ktorých vynikne čierno - červený vankúš.

Nájdete ich na našej stránke pod názvom Rot.

Okoreňte svoju spálňu a nechajte sa unášať vášňou vstupujúci do ríše snov.

 

Modrá - farba neba a vody ktorej symbolikou je pokoj, mier, vernosť a romantika. Vám do Vašej spálne prinesie rovnováhu a upokojenie.

Tmavé odtiene symbolizujú nočné nebo, mesačný svit a hlbokú prastarú mágiu. Vyskúšajte svoje kúzla a poddajte sa svojmu vnútru s obliečkami PEPPY alebo FRANCOISE.

Modrý vzor obliečok PEPPY s abstraktnými kruhmi v kombinácii tmavomodrej prednej strany a svetlomodrej zadnej strany pôsobí decentne a súčasne rafinovane.

Naopak obliečky Francoise odporúčame pre náročnú klientelu.

Farebná kombinácia svetlomodrej a tmavomodrej pôsobí extravagantne. Vankúš doplnený všitým pruhom v tmavo modrom odtieni. Už toto svedčí o netradičnosti týchto obliečok. Dekoračný vankúšik, ktorý je nepostrádateľným doplnkom tejto posteľnej súpravy, vyzerá ako zmenšenina vankúšov. Prikrývka je z jednej tretiny svetlomodrá doplnená pruhom v modrej farbe a z dvoch tretín je tmavomodrá.

 

 Je vaša obľúbená farba iná? Napíšte nám a mi Vám radi porozprávame príbeh aj tej Vašej farby a pomôžeme s výberom.