Obľúbené (0)

Pretože nám na pohodlí vášho bábätka záleží...

Ste v očakávaní, ste čerstvou mamičkou alebo hľadáte ideálny darček pre novorodeniatko? Nekupujte zbytočnosti, ktoré zapadnú prachom alebo zaberú príliš veľa miesta v byte mladých rodičov. Poradíme vám, s obliečkami pre bábätka nemôžete nič pokaziť.

Aby ste sa nestratili v širokom sortimente obliečok do postieľky, prinášame vám niekoľko rád:

- Ak ste sa rozhodli kupovať celú súpravu, dbajte na to, aby posteľná súprava teda vankúšik, prikrývka a mantinel spolu farebne ladili. Obliečky pre bábätká Balloon ponúkame v dvoch farbách, pre dievčatko a pre chlapčeka.

- Dostupné sú v dvoch rozmeroch: 40x60/90x130 alebo 70x90/140x200. Sú vhodné ako pre novorodeniatká, tak aj pre deti v predškolskom veku. Odporúčame výber rozmeru prekonzultovať s mamičkou.

- Dbajte na materiál. S týmto vám pomôžeme, pretože ponúkame ten najvhodnejší materiál – bavlnený satén.

- Vyberajte pestré farby. Vieme, že rozoznávanie farieb je pre dieťa veľmi dôležité. Pestrými farbami zvýšite jeho záujem a urýchlite celý proces osvojovania si farieb.

 

Posteľné obliečky pre deti v predškolskom veku

Ak už nekupujete obliečky pre novorodeniatko, máte to jednoduchšie. Každé dieťa, i keď je stále maličké, má svoj štýl. Poznáte ho, prihovárate sa mu, vidíte na ktoré farby a hračky ako reaguje. Na detských posteľných obliečkach GLAMONDE nájdete rôzne motívy a rôzne farby. Stačí si vybrať podľa svojho uváženia.

Nezabudli sme ani na deti v školskom veku, tých potešíte obliečkami o rozmeroch 70x90/140x200 alebo 70x90/140x220 s rôznymi zvieracími motívmi. Detská posteľná bielizeň Delfini je ako stvorená pre milovníkov delfínov, alebo detské posteľné prádlo Tiger s motívom vznešeného tigra.

Nech sa už rozhodnete pre akékoľvek detské posteľné obliečky alebo obliečky pre bábätká, vaša investícia sa vám rýchlo vráti. Kupujete praktický a zaujímavý darček, ktorý ocení ako dieťa, tak aj mamička.