Obľúbené (0)

Čítate deťom rozprávky?

Snáď každé dieťa miluje rozprávky. Dnešná doba, ale nahráva rodičom k lenivosti.Koľko z nás radšej než by vzali knihu a čítali svojej ratolesti rozprávky pustí televíziu, prehrávač? Skúste zmenu!

Ako každá matka určite pre svoje dieťa hľadáte to najlepšie a to platí aj v prípade ich posteľnej bielizne. Veľký výber nájdete na našom webe Glamonde.sk a verte že budete unesená množstvom motívov, 100% kvalitným materiálom a dokonalým spracovaním.

Objednajte napríklad detské obliečky Leo a môžete začať rozprávať svoj príbeh. Môžete si ich objednať z bavlneného saténu, bavlny alebo z krepu. Sú výbornou voľbou do detských izieb alebo aj do študentských izieb, do ktorých potrebujete vniesť farebnosť! Nezabudnite si pozrieť ďalšie naše podobné obliečky s motívom tigra na obliečkach Tiger, alebo obliečky Gepard. Obliečky sú opatrené praktickým zipsovým uzáverom, údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná!

Razom sa detská izba zmení na Africkú savanu šumiacu ľahkým vetríkom, kde v tieni mohutnej Akácie odpočíva po love kráľ zvierat - mohutný lev. Vaše večerné rozprávky dostanú ten správny spád. Každý večer u Vás budú znieť Africké Djembe. A na posteli bude stáť on. Váš lev - ochranca snov, ktorý prináša vždy nové a nové príbehy. Plné dobrodružstva a neutíchajúcej fantázie. Časom sa vaše príbehy iste rozrastú o ďalšie postavy a príbehy. Karaka hojdajúca sa na hladine mora a nesúca posádku prvých Španielskych osadníkov, ktorí dobývali krásnu a divokú Ameriku na chrbtoch praotcov dnešných Mustangov. Príbehy ľudí a ich pomocníkov až po dnešných záchrancov tohto vzácneho a divokého koňa, pred bránou snov rozpráva náš Mustang.

Luxusný bavlnený satén, Vám zabezpečí ničím nerušený, pokojný spánok. Údržba obliečok je mimoriadne jednoduchá, sú opatrené nežehlivou úpravou a praktickým zipsovým uzáverom. Okrem toho, ani po rokoch nestratia na farbe a tvare. Podobný vzor nájdete aj na našich obliečkach Horse, ktoré vás prekvapia svojou pestrofarebnosťou a dynamikou koní. Budete mať pocit, že stojíte priamo medzi nimi! Potešte svoje okolie - deti alebo milovníkov koní obliečkami zobrazujúcimi ich obľúbené zviera!

V sparných letných dňoch sa môžete obrátiť s prosbou o príbeh nášho ďalšieho kamaráta. Tvora inteligentného, ​​prekrásneho žijúceho v modravých hlbinách. Nášho delfína. Plávame a potápame sa a spoločne tvoríme ďalšie príbehy. S obliečkami Delfini z bavlneného saténu sa do toho môžete ľahko vžiť. Kto sa zaujíma o tieto múdre zvieratá, rád si vezme ich dokonalé stvárnenie so sebou do postele. Motív prebúdza spomienky a túžbu po lete, slniečku, mori a dovolenke. Žiarivo tyrkysové modré obliečky vás pozývajú k prežitiu týchto zážitkov. Presne to Vás čaká po skoku do obliečok Delfini.

Nezabudnite, že naše obliečky vyrábame pre Vás z tých najkvalitnejších materiálov! Môžete si vybrať z materiálov ako je bavlnený satén, krep alebo bavlna v kvalite DeLuxe.