Obľúbené (0)

Bojujeme proti depresiám farebnými obliečkami

Obyvatelia severných krajín trpiaci depresiami z nedostatku slnka nám môžu závidieť. Počasie sa síce s nami stále pohráva, ale nemáme sa na čo sťažovať. Síce už aj oficiálne máme jeseň, skôr sa stmieva a počasie je nepríjemne sychravé, nič nie je stratené. Stačí, ak si spálňu udržíte v letnej atmosfére. Čo tým myslíme? Čítajte ďalej...

Atmosféru jari si môžete navodiť aj vo vašom byte. Ideálne vo vašej spálni, ktorá je miestom oddychu a relaxu. Ak si jar prinesiete priamo do spálne, nebude vám prekážať ani občasné daždivé počasie.


Jarná nálada je zaručená

Sem s tými tulipánmi! Milovníkov týchto kvetov poteší farebná posteľná bielizeň Sofia s rozmernými kvetmi tulipánu. Romantické stvárnenie tulipánov nájdete na obliečkach Serafina, ktoré mimochodom výborne zapadnú do čistej bielej a jednoduchej spálne.

Nie sú to však iba tulipány, ktoré navodzujú jarnú atmosféru. Výrazný a pestrý červený mak nájdete na posteľných obliečkach Alessia alebo Papaveri.

Ak Vás spomínané obliečky neočarili, skúste nežnejšie a menej nápadné vzory. Nič nemôžete pokaziť posteľnými návliečkami Amedea. Naopak, farebné posteľné prádlo Allegra je ideálnym príkladom modernej farebnosti a jarného motívu. Výborne sa hodia do minimalisticky zariadenej a modernej spálne.

Romantické farby a nežné vzory

Nesmieme zabudnúť ani na konzervatívnejšie vzory. Detailne vykreslený jarný motív na obliečkach Butterfly alebo nežná farebná kombinácia na posteľnom prádle Primavera sú zlatou strednou cestou vo farebnosti, romantike a jarnej nálade.

Nech si vyberiete akékoľvek posteľné obliečky, nezabúdajte, že farby a ďalšie farebné kombinácie majú vplyv na naše podvedomie, teda ovplyvnia aj našu náladu. Teraz to už viete, zaobstarajte si farebné posteľné prádlo a vyrazte do ulíc v správnej nálade.