Obľúbené (0)

Čo nám radia učenia Feng Shui na december? Odpočinok a pohodu!

Začal Advent, krásne očakávanie Vianoc. Krásne pre niekoho, kto si toto obdobie vie užiť v pokoji, nenaháňa sa zbesilo po obchodoch za vianočnými darčekmi a nenakupuje toľko jedla, akoby mali dôjsť zásoby v marketoch. V období Adventu by sme sa mali uvoľniť, zabudnúť na zhon a stres, ktorý nás sprevádza po celý rok. Prichádzajú najčarovnejšie dni roka - Vianoce.

Oddychujte aspoň počas sviatkov

Ak sa vám nedarí zastaviť sa v priebehu decembra a naozaj musíte nakúpiť darčeky pre malých aj veľkých, suroviny na koláčiky a ešte na internete nájsť tie najlepšie triky na zemiakový šalát, doprajte si oddych aspoň počas sviatkov. Podľa učenia Feng Shui vám k tomu môže pomôcť prítomnosť šedej, béžovej, zelenej alebo matne modrej farby. Ak sa nemôžete zmieriť s tým, že je vonku zima a chvíľami mrzne, stavte na silu teplých, hrejivých farieb - žltej, oranžovej alebo červenej. Psychika zjazvená všadeprítomným šerom razom opadne. Predpokladáme, že pred Vianocami sa práve nechystáte maľovať, aby ste deň pred sviatkami ešte drhli z podlahy farbu. Ide to ale vyriešiť aj inak. Napríklad kvalitnou a krásnou posteľnou bielizňou v týchto farbách alebo ich kombináciách podľa toho, aké sa vám zapáčia.

Darujte dokonalý oddych svojim blízkym

Máte v rodine alebo medzi priateľmi niekoho neustále uponáhľaného, kto tvrdí, že deň by mal mať aspoň 30 hodín, pretože jedine tak si môže dovoliť dlhší a kvalitnejší spánok? Neváhajte a vyberte pre neho z našej ponuky luxusných obliečok taký darček, ktorý ho o nutnosti odpočinku a radosti z neho stopercentne presvedčí. Rovnako tak môžete potešiť aj tých zimomravých blízkych, ktorí by sa mohli cítiť lepšie v prítomnosti teplých farieb. Mäkké darčeky síce nie sú populárne, ale buďte si istí, že tentoraz vám obdarovaní poďakujú pri stromčeku a potom ešte mnohokrát, až sa uložia k spánku do obliečok v týchto farbách.

Náš tip na darček v súlade s učením Feng Shui

V súvislosti s filozofiou s Feng Shui sme sa zmienili o vhodnosti šedej, béžovej, zelenej a matne modrej farby, ktorá sa hodí do miestností, v ktorých odpočívame a snažíme sa načerpať energiu na ďalší deň. Aby sme vám trochu uľahčili dilemu, ktoré obliečky ako darček zvoliť, vybrali sme pre vás jeden tip, ktorý poteší kohokoľvek. Luxusné obliečky Marseille, ktorým dominuje tmavo šedá a dopĺňa ich veľmi svetlý odtieň béžovej, sú v podstate neutrálne a hodia sa do každej spálne. Z posteľnej bielizne navyše vyžaruje jemnosť vyjadrená kvietkovaným vzorom.

Vyskúšajte zásady Feng Shui vo svojom domove alebo obdarujte svojich blízkych takým darčekom, ktorý ich poteší a poskytne im dokonalý komfort a kvalitný odpočinok. December, zvlášť koniec roka nám ponúka odpočinok a pohodu!