Obľúbené (0)

Ako som zisťovala veľkosť obliečok

Na svoju posteľ nikdy nedám dopustiť, hoci jej atypické rozmery mi vždy robili problémy. Prestieradlá napriek sľubom predajcov nikdy nesedeli, posteľná bielizeň bola príliš veľká alebo naopak, nestačila. Posteľ potom celkovo vyzerala neupravene, hoci som si na nej, na spálni a vlastne na celom byte dávala veľmi záležať.

Môj objav - obliečky na mieru!

Až som jedného dňa narazila na obchod Glamonde. Uchvátil ma svojou širokou ponukou vzorov posteľného prádla a na prvý pohľad som sa zamilovala do modelu Lucio. Lenže takto som sa zamilovala už niekoľkokrát a nikdy to nedopadlo dobre. Obliečky boli buď malé, alebo príliš veľké. Sklamane som ich vracala do obchodov a aj tentokrát som mala nutkanie e-shop opustiť, aby som sa vyhla opakovanému sklamaniu.

Potom som si všimla, že obliečky sú ponúkané ako v štandardných, tak v predĺžených rozmeroch - a to bolo to, čo som potrebovala. Našťastie som mala možnosť podiskutovať o tom so samotným predajcom a bolo mi povedané, že nie je problém dodať obliečky aj v iných rozmeroch! Trochu ma mrzelo, že dodanie môže trvať aj 14 dní, pretože som nikdy nemala tak kvalitné obliečky a chcela som ich ihneď vyskúšať. Vzápätí som si uvedomila, že je to vlastne v poriadku. Obliečky neležia niekde v zaprášenom sklade a budú mi v podstate ušité na mieru.

Zákazník je individualita

V tomto obchode si každého zákazníka vážia, čo bolo z komunikácie aj celkového prístupu poznať. Veľmi som ocenila predstavenie materiálu Mako satén priamo pri produkte a samozrejme som uvítala informácie o údržbe obliečok. Vedzte, že cena, ktorá sa môže na prvý pohľad zdať vysoká, stojí za skvostný materiál i pohodlie, ktoré zaručuje. Predajca sa riadi heslom "náš zákazník, náš pán". Svoje investície neľutujem a konečne mám rozmer posteľnej bielizne, ktorý mi vyhovuje!