• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Zmeňte svoju spálňu na nepoznanie s našimi originálnymi obliečkami

Každá obytná miestnosť v byte alebo dome je od pradávna opatrovaná a vylepšovaná, aby sa čo najviac podobala predstavám tých, ktorí ju obývajú. Tuctové obliečky z marketu, ktoré sú v podstate všetky rovnaké, ale z spálne nevykúzlia na pohľad útulnú miestnosť, do ktorej sa ľudia radi vracajú. Chcelo by to niečo ... Originálneho!

Kde zoženiete originálne obliečky? U nás!

Chcete svoju spálňu rozžiariť neobyčajnými obliečkami, ktoré nadchnú každého, komu ich ukážete? Preto vám dávame na výber z týchto vzorov:

  • Abstraktné. Vaša spálňa s nimi získa nádych fantázie. Čo si budete predstavovať, necháme na vás.
  • Geometrické. Odjakživa vás vábili krivky aj pevne dané tvary? Doplňte spálňu týmito vzormi a užívajte si ich dokonalosť a eleganciu v jednom.
  • Kvietkované. Pocit spojenia človeka s prírodou môže navodiť nadprirodzene krásny odpočinok a oživiť vašu spálňu.
  • Pre mládež. Teenageri radi cestujú a objavujú nepoznané svety. Originálnymi obliečkami s motívom Paríža, Londýna alebo New Yorku im dáte najavo, že ich túžba po rozlete je úplne prirodzená.

Vďaka originálnym obliečkam z našej ponuky sa môžete vo svojej spálni cítiť lepšie nielen preto, že sa posteľná bielizeň stane dizajnovým prvkom celej miestnosti, ale aj preto, že správnym výberom vložíte do spálne nádych svojej osobnosti. A každá osobnosť je originálna!

Medzi ostatnými budete výnimoční

Vaši priatelia aj rodinní príslušníci na okamih určite stratia reč, až uvidia, čo dokážu kvalitné a originálne obliečky urobiť s doteraz obyčajnou spálňou. A potom sa vás začnú pýtať, kde je možné takéto obliečky zohnať a aký je výber. Tak sa im zverte a odovzdajte naše posolstvo ďalej ...

Naše obliečky sú výnimočné predovšetkým preto, že neustále sledujeme módne trendy týkajúce sa posteľnej bielizne a tie pre vás spracovávame do nových a nových kolekcií. Chceme vás každý rok príjemne prekvapiť novými vzormi a ponúknuť vám celé spektrum farieb i tvarov na tých najlepších materiáloch na svete.

Stavte v spálni na originalitu a zmeňte svoju odpočinkovú izbu na nepoznanie. Poobzerajte sa v našom obchode a doprajte si kvalitné a originálne obliečky, ktoré vás budú tešiť svojou hebkosťou aj svojím vzhľadom!