• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Kvalita odpočinku závisí aj od kvality obliečok

Budíte sa ráno neodpočinutí a cítite, že by ste ešte veľa spánku potrebovali? Možno sú na vine nevyhovujúce, nekvalitné posteľné obliečky, ktoré vám nedovolia vychutnať si chvíle oddychu naplno. Sú nepohodlné, žmolkujú sa ... Skoncujte s tým raz a navždy a vymeňte ich za kvalitné obliečky z našej ponuky.

Kvalita spočíva v materiáli a spracovaní

Všetky obliečky z našej ponuky sú vyrobené z kvalitného materiálu. Jeho výrobe aj spracovaniu je venovaná dokonale premyslená starostlivosť. U nás sa stretnete s obliečkami vyrobenými z Prémium-Saténu a Mako-Saténu. Tieto materiály vynikajú svojou jemnosťou, eleganciou aj pevnosťou a odolnosťou.

Mako-Satén je luxusný materiál vyrábaný z dlhých vlákien egyptskej bavlny s hustotou 200 nití na palec štvorcový. Možno ste sa pozastavili nad pojmom egyptská bavlna. Egyptská bavlna má tie najdlhšie vlákna a sú to práve oni, ktoré zaručujú kvalitu, hebkosť a odolnosť materiálu.

Aj Prémium-Satén je vyrobený z egyptskej bavlny, presnejšie z jej extra dlhých vlákien. Tento materiál ponúka hustotu 300 nití na palec štvorcový. Ide o najjemnejší materiál. O jeho kvalite vypovedá aj to, že je obľúbený nielen u nás, ale aj v krajinách západnej Európy.

Spracovaniu materiálu sa vždy starostlivo venujeme. Aby mohli vzniknúť naozaj kvalitné posteľné obliečky, musia prejsť niekoľkými krokmi spracovania, napríklad mercerovanie, čo je proces, pri ktorom materiál prechádza sústavou valcov v chemickej kúpeli. Alebo sanforizácia, ktorá spočíva vo vyzrážaní materiálu na požadované rozmery. Nemusíte sa teda strachovať, že sa vám obliečky pri prvom praní zrazia a už ich na svoje periny a vankúše nikdy nenavlečiete.

Vyberte si v našom obchode www.glamonde.sk kvalitnú posteľnú bielizeň a dajte stop nedostatočnému odpočinku zapríčinenému nevyhovujúcim, nekvalitným a nie celkom príjemným materiálom. S nami je to ľahké!