• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Victorian Interior Design

Termín „viktoriánsky štýl“ sa spája s obdobím medzi 1837-1901, teda čias kráľovnej Viktórie, podľa ktorej dostal aj názov. Viktoriánsky štýl priniesol do interiéru nové nápady, preniesol sa do masovej výroby a je k dispozícií širokej verejnosti. Môžete si ho aj Vy vytvoriť vo svojej domácnosti, stačí ak sa budete inšpirovať našimi obliečkami:

Viktoriánsky štýl by mal byť bohatý na tmavú vínovú farbu alebo zlatú. Tóny fialovej a modrej v tomto období neboli bežné, takže sa im vyhýbajte aj vy. Obliečky Placido sa vám môžu hodiť, ak máte masívnu posteľ morenú v tmavých farbách.

Zlatej nikdy nie je dosť...platí to aj v tomto prípade, navyše ju viete vkusne skombinovať so zvyškom interiéru. Obliečky vľavo nájdete v našej ponuke pod názvom Paisley.

Ak máte bielu posteľ, dávku luxusu a vznešenosti vám môže vniesť do interiéru zlatá farba v rôznych odtieňoch. Spálňu, akú vidíte na obrázku vpravo môžete oživit obliečkami Fresko.

Ostávame pri zlatej farbe, ktorá dopĺňa naše obliečky Edel. Môžete ju použiť napríklad do interiéru na obrázku nižšie. Ak ich skombinujete so žltou alebo zlatou plachtou, podčiarknete eleganciu obliečok a stupňujete luxusný dojem zo spálne.

Ak vás zlaté odtiene a výrazné vzory neohúrili, stavte na jemnú béžovú s nenápadným zámockým motívom. Obliečky Versailles nie sú menej elegantné a vznešené ako ostatné, práve naopak, pôsobia rovnako noblesne.