• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

V kvalitných obliečkach sa každé dieťa dobre vyspí

Malým deťom sa zvyčajne do postele nechce. Večer znenazdajky ožijú a vyzerá to tak, že skôr ako o polnoci ani nezaspia. Do postele sa im často nechce kvôli zábave pred televízorom a na internete. Viete ale, že existuje jednoduchý spôsob ako zariadiť aby sa do perín tešili malí aj veľkí? Odpoveďou na vaše každodenné otázky môže byť kvalitná posteľná bielizeň.

Doprajte svojmu dieťaťu dotyk luxusu

Ak doprajete svojmu dieťaťu kvalitné a príjemné obliečky z mako saténu, pravdepodobne sa do postele vydá každý večer dobrovoľne a bez odvrávania. Jemnosť tejto posteľnej bielizne je zaručená vďaka použitiu dlhých nití egyptskej bavlny s hustotou 200 nití na palec štvorcový. Vďaka starostlivému spracovaniu materiálu si môžete byť istí tým, že kupujete obliečky vysoko kvalitné s nadpriemerne dlhou životnosťou. Určite si poradia s akýmkoľvek nepokojným snom vášho potomka.

Príťažlivý vzor robí divy

Má vaša ratolesť rada zvieratá, stavby alebo najradšej by sa stalo bádateľom v Egypte? Všetky tri situácie sa dajú ľahko vyriešiť. V našom sortimente totiž môžete nájsť niekoľko vzorov luxusných obliečok, ktoré vystihujú jeho záujmy. Ak nemôže v zoologickej záhrade spustiť oči z delfína a najradšej by si ho zobral domov do vane, doprajte mu toto krásne a inteligentné zviera aspoň na obliečkach. Na svoje si prídu aj deti ktoré milujú kone pre ich ladnosť, alebo teenageri, ktorí ich môžu milovať pre ich slobodu.

V dnešnej dobe prepojených kultúrnych svetov a možnosti cestovania sa niektoré z detí radi večer zahalia do obliečok so siluetami takých miest ako je New York, Paríž alebo Londýn. Alebo ho môžete na každú noc poslať do hĺbky egyptských tajomstiev. Elegantný a typický egyptský motív mu možno dodá inšpiráciu pre dobrodružné snívanie.

Deti potrebujú kvalitný spánok z niekoľkých dôvodov - aby si dostatočne odpočinuli a boli úspešné v škole, pri športe a ostatných svojich aktivitách, alebo aby neboli už od rána mrzuté po noci plnej budenia a bojov s obliečkami. Investujte do ich zdravého, krásneho spánku a sledujte ako sa ráno budia čerstvé a pripravené na všetko čo ich čaká.