• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Navrhnite si vlastné obliečky!

Áno, s našou pomocou si môžete navrhnúť svoje vlastné obliečky! Čo k tomu potrebujete? Predstavivosť a trochu šikovnosti. Pošlite nám fotku svojho obľúbeného herca, rastliny, rodiny alebo domáceho miláčika a my vám s radosťou vyrobíme obliečky vašich snov!

Ako na to?

Na našej stránke, v časti "Foto obliečky" si v troch jednoduchých krokoch môžete objednávku vytvoriť a odoslať nám ju. Pozrime sa na to...

1. Vyberte zo svojho albumu 1-4 fotografie, umožňujeme Vám rôzne kombinované vankúšiky a prikrývky. Chceli by sme vás požiadať, aby bolo rozlíšenie fotiek dostatočne vysoké (min. 1000pixel).

2. Fotografie nahrajte k požadovaným stranám vankúša a prikrývky. Čiže fotku, ktorú by ste chceli mať na prednej strane vankúša nahrajte na požadované miesto.

3. Zvoľte požadovaný rozmer obliečok a odošlite nám objednávku :-)

 

Pripravíme vám náhľad a po dohode s vami ich vyrobíme a pošleme. Náhľad bude vyzerať asi takto:

 

Mali by ste vedieť, že na výrobu obliečok s vlastnou potlačou používame tie najmodernejšie technológie a kvalitné materiály. Tieto kvalitné obliečky sú vyrobené z bavlneného saténu a vzor nestráca svoju pestrú farebnosť ani opakovaným praním. Obliečky nemusíte žehliť a sú opatrené praktickým zipsovým uzáverom. Čo viac potrebujete? 

Ak sme vás presvedčili, objednávku nám môžete odoslať tu:

http://www.glamonde.sk/obliecky-s-vlastnou-potlacou