• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Kozorožci, v týchto farbách sa vám bude zaspávať najlepšie!

Prevažnej časti prvého mesiaca v roku vládne Kozorožec, ktorý v decembri preberá žezlo od Strelca. Kozorožci sú ambiciózni, cieľavedomí a túžia po úspechu a uznaní. Charakteristická je pre nich zodpovednosť a spoľahlivosť, bývajú pokojní a uzavretí. Už viete aké farby ich vystihujú, ktoré sú im pridelené a v ktorých je im zvyčajne najlepšie?

Bezpochýb čierna a zelená

Áno, tieto dve farby sú pre Kozorožcov ako stvorené, ba dokonca sú im pridelené. V čiernej farbe sa odráža ich praktickosť a uzavretosť, ich zodpovednosť a vážnosť, pretože ako je známe, čierna je farbou vážnosti a serióznosti. Prvým našim tipom je preto model obliečok Welle, v ktorých sa snúbi vážna čierna a opatrná šedá, ktorú Kozorožci tiež majú pripísanú k svojmu znameniu. Táto neutrálna kombinácia sa hodí do akejkoľvek spálne, v ktorej sa môže stať dominantným dizajnovým prvkom. Prekvapí vás aj luxusný materiál Mako-Satén, ktorý dopraje Kozorožcom (aj všetkým ostatným) príjemný odpočinok.

Jediným dôvodom prečo radšej nevoliť čiernu farbu, je depresia a častá skleslosť. Hoci môže byť čierna vnímaná aj veľmi pozitívne, v našej kultúre patrí skôr na opačnú stranu celej farebnej škály. Na osoby, ktoré sa necítia po duševnej stránke dobre, môže pôsobiť negatívne.

Veselšou voľbou však môže byť zelená, ktorá nám môže po celý rok pripomínať krásu jari, leta a zelených lúk. Navyše je to upokojujúca farba, a odpočinok v nej môže pomôcť načerpať energiu akémukoľvek citlivému Kozorožcovi, ktorý neustále vyvíja úsilie uchovať si svoje tajomstvá. Zelená zaháňa žiarlivosť, náladovosť a zlosť - teda presne to, čo Kozorožec neznáša. Preto sa našim druhým tipom pre Kozorožcov stal model Petronella vyrobený z Mako-saténu s tou najväčšou starostlivosťou, ktorá je viditeľná v každom detaile ako po technologickej, tak aj po dizajnovej stránke. Čo viac než zvlnené línie a štýlové perly na obliečkach by sme si mohli priať?

Hnedá? Môže byť

Niektoré zdroje uvádzajú aj hnedú ako farbu, ktorá ku Kozorožcom neodmysliteľne patrí. Hnedá farba je symbolom stability, bezpečia, ale aj zodpovednosti, ktorá, ako sme si už povedali, Kozorožcom v žiadnom prípade nie je cudzia. Posledným tipom pro toto znamenie je model Ring, ktorý citlivo kombinuje hnedú a béžovú farbu. Väčšie kruhy na obliečkach paplónov a jemnejšie na obliečkach vankúšov pred spánkom príjemne pomotajú hlavu všetkým, nie len Kozorožcom.

Vyberajte si podľa svojich predstáv

To, že ste Kozorožec, nemusí vôbec znamenať, že sa v čiernej, šedej, zelenej alebo hnedej vyžívate. Dokonca ju nemusíte mať ani radi. Ak je to práve váš prípad, rozhodne si vyberte bielizeň z našej ponuky podľa svojich preferencií, či už pôjde o inú farbu, farebnú kombináciu alebo materiál. Obliečky vo vašej naozaj obľúbenej farbe vám budú oveľa milšie a budete sa z nich dlho tešiť.

Poďte si k nám urobiť radosť alebo ju spravte niekomu blízkemu!