• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Je vhodné ladiť obliečky s ročným obdobím? Pozrite sa na pre a proti!

Pokiaľ vám záleží na tom, aby bola vaša spálňa stále krásna a svieža, či už je apríl alebo november, možno vám napadlo zladiť posteľnú bielizeň s aktuálnym ročným obdobím. V podstate posteľná bielizeň môže byť tiež krásnym bytovým doplnkom.

Design a štýl každým kúskom

Ladiť posteľné prádlo so zmenami ročných období je skvelý nápad, ktorým môžete neustále obmieňať svoju spálňu a dodávať tak nádych starostlivosti vášmu kúsku útočišťa. Okrem toho z nej bude vyžarovať váš vkus a štýl. Na jar, až všetko rozkvitne, môžu byť vhodné obliečky zelenej farby, v lete sa pre schladenie bude hodiť chladnejšia modrá. Na jeseň, kedy sa krátia dni a je potrebné obklopiť sa svetlom, môže perfektne poslúžit žltá alebo oranžová a často nepríjemné zimné dni môžeme prežiť zahalení v teplej červenej. A k tomu si ešte podľa svojho vkusu zvoliť vzor a celá spálňa bude dýchať.

Dobrý, ale náročný nápad

Presne to by sa dalo povedať o obmieňaní obliečok podľa aktuálneho ročného obdobia. Samozrejme nemyslíme tým, že by bolo náročné meniť obliečky, ale ak chceme mať spálňu naozaj krásnu a štýlovú, musíme si priplatiť za kvalitné a pekné obliečky. A tie, ak majú byť naozaj kvalitné, nedajú sa zohnať za pár eur.

Ladiť posteľnú bielizeň podľa toho aké ročné obdobie práve prežívame, totiž znamená kúpiť viac druhov obliečok, či už hovoríme o farbách a ich kombináciách, alebo o vzoroch. Pre uskutočnenie tohto nápadu by sme teda mali mať v zásobe niekoľko súprav, ktoré budeme meniť, a to už môže byť náročnejšie. Finančne.

Skúste kompromis

Asi každý by rád zaspával a tiež sa prebúdzal v luxusných, na dotyk príjemných posteľných obliečkach, ktoré navyše odkazujú na niečo a vypovedajú o okolitom svete, napríklad práve o tom, či je jar, leto, jeseň alebo zima. Všetci si uvedomujeme, že to pre mnohých nie je možné. Preto navrhujeme kompromis. Vyberte si z našej ponuky dve sady na obmenu a užívajte si dokonale hebké obliečky, ako je rok dlhý. Vďaka kvalite a starostlivosti, ktorú obliečkam venujeme, vám dlho vydržia.

Nepustite od svojho nadšenia

V žiadnom prípade vás nechceme ani v najmenšom odrádzať od realizácie tak obdivuhodného nápadu, akým striedanie obliečok v závislosti na ročnom období je. Pozeráme sa však na svet realisticky. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si tie obliečky, ktoré vás uchvátia už na prvý pohľad a bude zapadať do celkového štýlu vašej spálne. To, že sa do nich okamžite zamilujete, bude pri výbere smerodajné. Verte, že takéto obliečky vás len tak neomrzia.

Doprajte si v spálni luxus po celý rok a užívajte si chvíle relaxácie v kvalitnej a dizajnovo prepracovanej posteľnej bielizni. S nami je to ľahké!