• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Jarné motívy obliečok. Už je čas ich začať riešiť?

Áno, už je čas ich začať riešiť! Ak by ste radi ladili svoju posteľnú bielizeň s aktuálnym ročným obdobím, mali by ste zbystriť - jar sa už nezadržateľne blíži, hoci sme tento rok naozajstnú zimu zažili snáď len na niekoľko dní. Pozrite sa, v akých elegantných a hebkých obliečkach môžete túto jar privítať a tiež ju príjemne prežiť.

Ovládnite jar kvietkovaným vzorom

Tie najkrajšie kvety široko ďaleko môžu vykvitnúť práve vo vašej spálni. A stačí k tomu tak málo - vybrať si kvetinový vzor v oku lahodiacej farebnej kombinácii, či už pôjde o jemné odtiene tej istej farby, či o kontrastné farby, ktoré vo vašej spálni rozohrajú veselú hru všetkého kvitnúceho.

Ak v kvetinových vzoroch radi nachádzate pevné tvary, bude pre vás pravdepodobne ťažké odolať vzorom Beatrice a Benedetta. Na bielom podklade pravidelne rezané kvety v zelenej alebo sýto fialovej farbe dodajú vašej spálni elegantný ráz a už nezapochybujete, že za okamih na dvere chtiac nechtiac zaklope jar.

Ak si naopak potrpíte na jemných odtieňoch a oblých tvaroch kvetín, je dosť možné, že v blízkej dobe zatúžite po obliečkach Lauretta, Leonora alebo Letizia. Jemné tvary v decentných tónoch dvojfarebných obliečok vo vašej spálni vytvoria jar ihneď.

Možno by ste radšej jar privítali v posteľnej bielizni tmavších farieb a kombinácií. Aj s tým počítame. V našej ponuke by vás v tomto prípade mohli očariť vzory Valence a Marseille. Model Valence ponúka bielu, béžovú, svetlo a tmavohnedú farbu s príjemnými abstraktnými obrazcami. Pri modeli Marseille si môžete okrem iného urobiť radosť hneď dvoma spôsobmi - je len na vás, či využijete možnosti ohybu a zvýraznenie časti obliečok béžovou farbou, ktorá pekne kontrastuje s tmavošedou, alebo na šedej posteľnej bielizni necháte vyniknúť samotnú béžovú kvetinu.

U nás jedine kvalitne

Nemusíte mať strach, že by ste v obliečkach, ktoré si u nás na túto jar vyberiete, už nezažili žiadnu inú jar. A samozrejme nemusí ísť len o jar. Starostlivo spracovaný bavlnený satén vám dopraje luxusný dojem z vášho odpočinku, zároveň je ale natoľko pevný a odolný, aby vám dlho vydržal.

Privítajte a užite si jar v príjemnej a hebkej posteľnej bielizni, ktorá vás nenechá na pochybách o tom, že to najkrajšie ročné obdobie je práve tu!