• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Jesenné inšpirácie do vašej spálne

Chladnejšie večeri, všade samé farby, padajúce lístie. Romantika jesene nemusí zostať len v uliciach mesta a v rozľahlých lesoch. Môže sa jednoducho dostať aj do vašej spálne.

V našom širokom sortimente nájdete veľa možností, ako preniesť jeseň k sebe domov, ale zostať pri tom v teple postele. Vyberte si svoj ​​jesenný design!

Dráhy padajúceho lístia na vašich perinách

Nechajte sa unášať spolu s listami. Vaša cesta spánkom od večera k ránu môže byť tak ľahká a ladná ako ich cesta zo stromov dole na zem. Ak sa rozhodnete pre oblé tvary a abstraktné krivky na posteľnej bielizni, prežijete nádhernú jeseň, aj keby vonku pršalo od posledného letného slnka až po prvý sneh.

Užite si farby jesene zahalené do saténu

Čo keď skončí babie leto, do dní sa vkradne nepríjemná všadeprítomná sivá a myšlienka na to, že slnko sa v plnej sile predvedie zase až na jar? Riešenie tejto nepríjemnej situácie nájdete v našom e-shope, kde si určite vyberiete pre seba tú správnu variantu obliečok, ktorých farby rozžiaria nielen vašu posteľ, ale aj celú spálňu. Červená, žltá, zelená, hnedá ... Farieb je veľa, výber je len na vás. Akonáhle na vás padnú jesenné chmáry, nechajte sa rozmaznávať bavlneným saténom vo svojich obľúbených jesenných farbách. Svet bude razom veselší.

Inšpirujte sa v našej galérii a vyberte si obliečky, v ktorých budete tráviť chladné noci medzi letom a zimou. Vaša jeseň môže byť príjemná a veselšia, aj keď na všetko padne šeď!