• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Doprajte si dokonalý oddych v kvalitných obliečkach

Váhate či si dopriať drahšie kvalitné obliečky, keď v supermarkete zoženiete za zlomok ceny tiež "celkom pekné kusy"? Prečítajte si dôvody, prečo dať prednosť naozajstnej kvalite materiálu a nadštandardnej starostlivosti pri jeho spracovaní pred niečím, čo nemá s kvalitou nič spoločné.

Možno budete po prečítaní zase o krok bližšie k správnemu výberu posteľnej bielizne, ktorá z vašej spálne urobí raj odpočinku.

Obklopený kvalitným materiálom sa budete cítiť lepšie

To naozaj nie je prázdna fráza. Kvalitný materiál, konkrétne nami ponúkaný bavlnený satén, perfektne priľne k vášmu telu a bude vás priamo hladkať. Prebudíte sa oddýchnuto a z jeho objatia sa ráno zaručene nebudete chcieť vydať do reality.

Kvalitný materiál vám bude slúžiť dlho

Kým ono obliečky zo supermarketu stratia po prvom praní časť farby a po ďalšom praní sa začnú hrubo a otravne žmolkovať, bielizeň z kvalitného materiálu vám bude v pôvodnom stave a v pôvodných farbách slúžiť dlhé roky. Môže sa teda zdať, že saténové obliečky v našej ponuke sú drahšie, ubezpečujeme vás však, že táto investícia je investíciou na dlhšiu dobu než na niekoľko praní.

Jemné, ale pevné a odolné

Hoci by sa mohlo zdať, že keď je saténová posteľná bielizeň jemná, tak sa ľahko poškodí, opak je pravdou. Naopak, taká posteľná bielizeň je veľmi pevná a odolná, možno ju prať, sušiť v sušičke, žehliť. Nepoškodzuje sa bežným praním a nezatrháva sa ako lacný materiál často schovaný za pojem "satén".

Presvedčili sme vás? Neváhajte a vyberte si podľa svojho vkusu. Preukážete sami sebe neobyčajnú službu.