• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Biela Rakom, čierna Škorpiónom. Aká farba je najvhodnejšia pre vaše znamenie?

Premýšľali ste už niekedy nad tým či sa obklopujete farbami, ktoré sa vám ako k osobnosti hodia podľa horoskopu? Viete aké farby sú prisúdené práve vám, vašim blízkym či priateľom? Ak vás zaujíma, či sa vám hviezdy trafili do vkusu, alebo sa zmýlili, prečítajte si tento článok a posúďte sami.

Býk, Strelec, Ryby

Tieto tri znamenia majú vo vienku zhodu s modrou farbou. Modrú chápeme ako farbu úprimnosti, dôvery a vernosti, symbolizuje aj duchovno a nekonečné diaľky - je to farba mora i neba. Modrá je hviezdami prisúdená Býkom, Strelcom a Rybám, ale pretože ide o farbu studenú, nemôže si ju dopriať úplne každý. Odpustiť by si ju mali najmä zimomriví a fyzicky slabší ľudia.

Náš tip pre Býka, Strelca a Ryby: model Modesto vyrobený z Mako-Saténu, ktorému dominuje modrá a v jemnom vzore ju dopĺňa červená.

Blíženec, Panna, Váhy

Tieto tri znamenia spája farba jarných a letných lúk, farba dokonale upokojujúca, symbol rastu a harmónie. V spálňach a odpočinkových miestnostiach je veľmi obľúbená pre svoje príjemné regeneračné účinky. Reč je o zelenej farbe, ktorá má schopnosť zaháňať náladovosť a nevraživosť.

Náš tip pre Blíženca, Pannu a Váhy: model Constantino vyrobený z Mako-Saténu, ktorý ukazuje zelenú farbu v celej jej kráse, a to v dvoch odtieňoch.

Škorpión a Kozorožci

Tieto dve znamenia sa často vyžívajú v čiernej farbe, ktorú spoločnosť všeobecne vníma ako pochmúrnu a negatívnu, často spájanú so smútkom. Čierna je však tiež farbou dôstojnosti, súvahy a moci. Je obľúbená najmä preto, že ju možno báječne kombinovať s akoukoľvek inou farbou a nikdy neurobíme chybu. Čierna sa skrátka hodí do každej farebnej kombinácie.

Náš tip pre Škorpióna a Kozorožcov: model Elegance vyrobený z Mako-Saténu v šedej farbe s jemným čiernym vzorom. Jedna z oku lahodiacich kombinácii čiernej a svetlejšej farby.

Lev, Rak, Vodnár a Baran

Týmto znameniam je hviezdami okrajovo prisúdená farba, ktorá hrá veľkú úlohu pre iné znamenia zverokruhu.

Lev

K Levom sa podľa zverokruhu hodí hrejivá žltá, ktorá zlepšuje sústredenie a zintenzívňuje radostné zážitky, tiež zvyšuje sebavedomie a pozitívne pôsobí na náladu. Ak patríte k tomuto letnému znameniu, mohol by vás zaujať model obliečok Constantin, ktorý spája žltú a červenú, taktiež hrejivú farbu, v ktorej bude Levom pravdepodobne veľmi dobre.

Rak

Citliví ľudia, akými Raci prirodzene v mnohých prípadoch sú, sa často radi nechajú oblažiť prítomnosťou tej najčistejšej farby - bielej. Čistota, sviežosť, nevinnosť - vlastnosti, ktoré sa snúbia v krásnej bielej a akoby odrážali ich dušu. Biela samotná však niekedy môže pôsobiť trochu chladne a pre hrejivý pocit je vhodné ju kombinovať s teplejšou farbou, napríklad so žltou, oranžovou, červenou a inými. Pre Rakov môžeme smelo odporučiť model Benedetta, ktorý spája krásu bielej na podklade a ružových kvetov na ňom. Ľahkosť a sviežosť z týchto obliečok priam srší.

Vodnár

Idealistického Vodnára môže priťahovať fialová, ktorá má schopnosť vystihnúť ich podstatu. Fialová je symbolom kreatívneho myslenia, inšpirácie a vznešenosti, vytvára harmóniu medzi materiálnym a duchovným. Vodnárom by preto mohol urobiť radosť model Donato, na ktorom kombinácia čistej bielej a vznešenej fialovej vystihuje jadro premýšľavých bytostí, akými Vodnári bezpochyby sú.

Baran

Priebojní až tvrdohlaví barani sa môžu veľmi jednoducho zamilovať do červenej farby, farby krvi, energie, ohňa a sexu, ale aj agresivity a onej povestnej priebojnosti. Najmä teplomilí Barani by si mali dopriať luxusný doplnok v podobe posteľnej bielizne, na ktorej bude figurovať hrejivá červená farba. Takým krásnym doplnkom môže byť napríklad model Elinor, ktorý ponúka harmonický geometrický vzor v červenej farbe na bielom podklade.

Inšpirujte sa, ale neberte hviezdy vážne

Ku každému znameniu zverokruhu sa podľa astrológie viaže určitá farba, niekedy ich môže byť aj viac. Výnimkou ale nie sú ľudia, ktorí síce majú prisúdenú konkrétnu farbu, ale nepáči sa im a nemajú ju radi. Zverokruhom a astrológiou sa môžeme teda nechať inšpirovať, ale nakoniec by sme si mali vybrať farbu posteľnej bielizne podľa toho, akú máme naozaj radi a akú si chceme do spálne pustiť. V našej ponuke si vyberie každý, či už milujete tmavé či svetlé farby, abstraktné či geometrické tvary. Pozrite sa a presvedčte sa o tom na vlastné oči!