• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Akými obliečkami si získate tínedžera? Hľadajte kompromis

Všetci sme si tým prešli a priznajme si, byť tínedžerom nie je vôbec jednoduché. Ak patríte k rodičom, ktorí vedú so svojimi potomkami menšie názorové vojny, zbystrite pozornosť!

Moderné obliečky pre tínedžerov

Farby izieb mladých chlapcov sú pravdepodobne tmavšie, dievčatá inklinujú k červenej, ružovej alebo fialovej farbe. Aby ste vytvorili farebnú rovnováhu v izbe, majte pod kontrolou posteľné obliečky. Možno ste si pomysleli, že nie je jednoduché zvoliť posteľné prádlo, s ktorým boli obe strany spokojné. Ponúkame vám menej výrazné moderné obliečky, proti ktorým nemôže mať výhrady ani ten najbúrlivejší tínedžer.

V tlmených farbách, ale s moderným a nenúteným vzorom ponúkame obliečky Eiffel Tower. Dievčenskou variantou a farebne pestrejšou voľbou je moderné posteľné prádlo Paris, Paris Roamnce, London alebo New York.

Nie každý tínedžer je rovanký, nie každého zaujímajú svetové metropoly. Pre tých máme pripravenú posteľnú bielizeň s majestátnym tigrom na obliečkach Tiger alebo s motívom cválajúcich koní na obliečkach Horse. Rovnako ich môžete ohúriť originálnymi obliečkami s fotkou gladiátora na obliečkach Gladiator alebo obličekami Astronaut, ktorých názov hovorí za seba.

Oni sa už síce považujú za dospelých, my však vieme že sa v nich ukrývajú deti. Každý z nás sníval svoj detský sen. Ak je ten váš tínedžer zhodou okolností fascinovaný antickým Egyptom, obliečky Egypt sú pre neho ako stvorené. 

 Každopádne či ste sa rozhodli svoje ratolesti prekvapiť alebo kupujete obliečky spoločne, výber nechajte na nich. Stačí keď ich trošku usmerníte a úspech máte zaručený.