• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

Ako v spálni zladiť dekorácie a obliečky

Chcete mať zo spálne dizajnovú miestnosť, v ktorej sa budete cítiť perfektne a budete v nej radi tráviť čas relaxáciou? Zlaďte jej jednotlivé prvky do jedného štýlu a užívajte si jej krásy pri zaspávaní aj pri prebúdzaní.

Čo ladiť s čím?

Hneď zo začiatku je dôležité uvedomiť si, ktoré prvky v spálni meníme častejšie a ktoré treba raz za niekoľko rokov. Práve tými, ktoré meníme len zriedka, sú farby stien. Od tých by sme sa mali odraziť pri výbere dekorácií, ktoré môžeme čas od času obmeniť, a posteľnej bielizne, ktorú môžeme zmeniť prakticky kedykoľvek, kedy sa nám zachce.

Aké dekorácie sa hodia do spálne

Do spálne chodíme odpočívať. Preto by sme mali starostlivo voliť obrazy aj iné dekorácie, ktorými sa v nej chceme obklopiť. Spálňa by mala byť upokojujúca, vzbudzujúca dôveru a pokoj. Preto by sme mali voliť dekorácie farebne sa hodiace ku stenám a ostatným prvkom v miestnosti a tiež tie, ktoré dokážu navodiť spomínané emócie - dôveru, kľud, bezpečie. Čo by v spálni byť nemalo, to sú depresívne a pochmúrne obrazy. Tie sem jednoducho nepatria.

Premeňte posteľ na jednu veľkú dekoráciu

Pretože vieme, ako je krásna a príťažlivá posteľ pre celkový vzhľad spálne dôležitá, naša ponuka je plná kvalitnej a dizajnovej posteľnej bielizne, ktorá z vašej postele urobí tú najväčšiu dekoráciu v miestnosti. Stačí si len vybrať vzor a farbu obliečok tak, aby sa do vašej spálne hodila, a s ostatnými farbami v spálni tvorila príjemnú kombináciu.

Aby ste mohli do spálne preniesť svoju osobnosť aj dôležité osoby či okamihy svojho života, rozhodli sme sa pre vás na zákazku vytvárať návliečky na vankúšiky s potlačou podľa vášho želania. Pošlite nám akúkoľvek fotografiu a my ju celoplošne natlačíme na návliečky z oboch strán. Radosť tak môžete urobiť nielen sami sebe, ale aj svojim blízkym, ktorí originálny darček určite ocenia!

Nepodceňujte silu svojej spálne

Neberte spálňu len ako miestnosť, v ktorej sa prezlečiete a unavení po náročnom dni padnete do postele, bez toho aby ste si stihli užiť atmosféru pokoja a nadchádzajúceho nočného odpočinku. Zlaďte dekorácie s výmaľbou, vyberte si z našej ponuky obliečok, ktoré vám padnú do oka, a doprajte si vo svojej spálni ešte krajšie okamihy ako doteraz!