• 100% česaná bavlna
  • 100 dní na vrátenie peňazí
  • Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
  • Nad 130 € poštovné zadarmo

26.7.2015 oslavujeme Medzinárodný deň rodičov

Presne tak, tentokrát sa venujeme romantickým obliečkam, ktorými môžete matku svojich detí obdarovať. A pre Vás milé dámy, prinášame niekoľko pánskych obliečok.

Červená nie je len o romantike...

Tento týždeň sa síce venujeme láske, ku ktorej neodmysliteľne patrí červená, ale aj keď sa nepovažujete za romantičku, na červenú by Ste mali brať ohľad. Červená je totiž farbou vášnivého života, farba vitality a optimizmu. Je ľudsky najvýraznejšia, preto ju spájame s láskou, s vášňou, odvahou a obetavosťou. Môžete ju milovať alebo nenávidieť, ale jej vplyvom sa určite nikto nevyhne. Prezradíme Vám prečo...Pretože zrýchľuje krvný obeh, pulz a zvyšuje krvný tlak. Pripomínajú Vám niečo tieto príznaky? :-)

Romantické obliečky pre dámy

Ak je obdarovaná mamina, máte to jednoduché. V našej ponuke nájdete široký výber kvetinových obliečok, ktoré sú romantické a navyše červené. Obrovskej obľube sa tešia naše obliečky s vlčím makom. Preto Vám prinášame našu absolútnu novinku, posteľné obliečky Poppy, na ktorých prevláda výrazný červený mak, s bielym a hnedým ornamentálnym podkladom.

Vyslovene romantické obliečky nájdete v našej ponuke pod názvom Rosella. Ich ružový podklad je oživený červenými ružami a striebornými kvetovanými motívmi. Romantiku v jednoduchšom prevedení nájdete v podobe obliečok Papaveri, ktorých biely podklad necháva vyniknúť červený vlčí mak. Podobnými obliečkami sú obliečky Lilie alebo v abstraktnejšom prevedení posteľná bielizeň Giuliana.

Od mamičky pre ocinka

Často počúvame od pánov námietky, že Deň otcov sa neoslavuje v takých rozmeroch ako Deň matiek. Práve preto nezabúdajme na otca svojich detí a hýčkajme si ich kvalitnými posteľnými obliečkami.

Ak chcete vniesť farebnosť do svojej spálne, ale pritom sa chcete držať pánskych vzorov, do pozornosti Vám dávame pánske obliečky Damiano. Rovnako vynikajúcim kompromisom sú obliečky Basile. Modernú fialovú farbu necháva dostatočne vyniknúť geometrický vzor. Pre tých odvážnejších odporúčame obliečky Welle s dynamickými čiernymi vlnami.

Milí rodičia, oslávte svoj Medzinárodný deň rodičov spoločne, v našich obliečkach!